Švietimo mainų paramos fondas įvertino kokybiškiausius 2011 metų projektus

Tarptautinės Comenius programos projektas "Comenius asistentų praktika" mūsų mokykloje vyko 2010 m. gruodžio - 2011 m. gegužės mėnesiais. Šiuo laikotarpiu mokykloje viešėjo ir ugdomajame procese dalyvavo viešnia iš Turkijos anglų kalbos mokytojos asistentė Sevilay Efe.

Švietimo mainų paramos fondas įvertino kokybiškiausius 2011 metų  tarptautinius projektus.  Kokybės konkursui buvome nominuoti kaip mokykla, priėmusi Comenius asistentą ir kokybiškai įgyvendinusi tarptautinį projektą.

Skambant audringiems aplodismentams 2011 lapkričio 28 dieną, Vilniaus muzikiniame klube „New York“ buvo iškilmingai pagerbtos ir apdovanotos kokybiškiausiai Mokymosi visą gyvenimą programos projektus įgyvendinusios institucijos. Iš viso atskirose kategorijose nominuotos 59 institucijos - mokyklos, universitetai, kultūros centrai, asociacijos, įmonės, Lietuvos dailės muziejus.

Mūsų mokykla tarp 8 Lietuvos mokyklų, dalyvavusių šioje Comenius veikloje, užėmė 2 vietą.

Į iškilmingą ceremoniją atvykęs Švietimo ir mokslo viceministras V. Bacys pasveikino nominantus, palinkėjo toliau mokytis ir kokybiškai įgyvendinti projektus.

Šis apdovanojimas mūsų mokyklai yra ne tik puikus įvertinimas, bet ir paskata nesustoti, tobulinant bei plėtojant projektinę veiklą.

Anglų kalbos mokytoja D.Visockienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)