Comenius partneriai iš Turino (Italijos) laukiami mūsų mokykloje

robot header

Mokykloje balandžio 8-17 dienomis svečiuosis mokinių ir mokytojų komanda iš Turino Eduardo Agnelli saliezietiško ugdymo mokyklos, kurioje mūsų moksleivių delegacija lankėsi pernai.

Partnerių priėmimui jau ruošiamasi. Organizuojamos įvairios veiklos: vykome į „Robotikos akademiją“ Vilniuje, lankėmės Aleksandro Stulginskio Universitete esančiame Mechatronikos centre, vedėme lietuvių kalbos, geografijos ir istorijos pamokas, integruotas su anglų kalba, vertėme projekto produkto (roboto) žinyno terminus anglų kalbos pamokose. O svečius kviesime į kultūrines-pažintines ekskursijas po Kauną, Vilnių, Druskininkus ir Rumšiškes.

Dvišalio Comenius projekto „Robotenglish: applied IT mixed with English“ koordinatorės
direktorė Aleksandra Bancevičienė,
anglų kalbos mokytoja Vaida Paulauskienė