Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

eu logo

#MEPALietuva

2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinimas, į kurį įsitraukė ir mūsų gimnazija. Projekte "Gimnazija - Europos Parlamento ambasadorė" dalyvauja bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė, geografijos mokytoja Jurgita Jurčienė ir istorijos mokytojas Lauras Bartninkas. Iki gegužės 22 dienos gimnazijoje vyks pamokos ir paskaitos, bus organizuojami renginiai įvairiomis temomis, susijusiomis su ES ir Europos Parlamento veikla, bus įsteigtas Informacijos centras, kuriame moksleiviai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjungą. Projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus, taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis.

Projektą, kurio tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, ypač Europos Parlamento vaidmeniu demokratijoje, įgyvendina Europos Sąjungos Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje.

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė