#MEPALietuva. Protų mūšis "Europos šalys"

Balandžio 5 d. gimnazijos septynios  pradinių klasių ketvirtokų komandos tikrino žinias apie Europą protų mūšyje "Europos šalys". Konkursą organizavo Europe Direct Kaunas Lithuania partneriai ir gimnazijos projekto "Gimnazija - Europos Parlamento ambasadorė" vyresnioji ambasadorė bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė.

Protmūšio dalyviams kiečiausias riešutėlis pasirodė klausimas apie animacinio filmuko herojų Boleko ir Lioleko kilmę bei apie Kiprą - šią šalį atpažino tik komandos "Proto vaikai", "ES komanda" ir "Vaiduokliai". Užtai visi pažino Eglę žalčių karalienę, žinojo, kokioje šalyje kontrabandine preke buvo knygos ir kurioje šalyje ant stogo gyvena Karlsonas! Daugiausiai taškų už teisingus atsakymus surinko "ES komanda", ji ir tapo nugalėtoja. Sveikiname!

Šaltinis - Europe Direct Kaunas Lithuania

protmusis2017-04-05