#MEPALietuva. Protų mūšis "Europos šalys"

Informacija

Balandžio 5 d. gimnazijos septynios  pradinių klasių ketvirtokų komandos tikrino žinias apie Europą protų mūšyje "Europos šalys". Konkursą organizavo Europe Direct Kaunas Lithuania partneriai ir gimnazijos projekto "Gimnazija - Europos Parlamento ambasadorė" vyresnioji ambasadorė bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė.

Protmūšio dalyviams kiečiausias riešutėlis pasirodė klausimas apie animacinio filmuko herojų Boleko ir Lioleko kilmę bei apie Kiprą - šią šalį atpažino tik komandos "Proto vaikai", "ES komanda" ir "Vaiduokliai". Užtai visi pažino Eglę žalčių karalienę, žinojo, kokioje šalyje kontrabandine preke buvo knygos ir kurioje šalyje ant stogo gyvena Karlsonas! Daugiausiai taškų už teisingus atsakymus surinko "ES komanda", ji ir tapo nugalėtoja. Sveikiname!

Šaltinis - Europe Direct Kaunas Lithuania

protmusis2017-04-05

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.