#MEPALietuva. Europos informacijos centras

eu logo

IIb gimn. klasės jaunesniosios ambasadorės gimnazijos informaciniame centre įkūrė Europos informacijos kampelį. Jame leidiniai apie Europos Sąjungos valstybes, ekonomiką, visuomenės sveikatą, Europos piliečių teises, turizmą. Gausiai eksponuojami leidiniai apie Europos Parlamentą. Didžiuliame žemėlapyje pateikiamos žinios apie valstybių sostines, gyventojų skaičių, valstybinę kalbą, valdymo formas ir valiutą.
Kampelį puošia visų Europos Sąjungos valstybių vėliavos.

Vyresnioji ambasadorė Audronė Jokubauskienė

Nuotraukų albume - renginio akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

ES kampelis

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)