#MEPALietuva. Pamokos apie Europos Sąjungą

Balandžio 3 d. jaunesniosios ambasadorės 4a ir 4b klasių mokiniams vedė pamokas apie Europos Sąjungą.
Kas yra Europos Sąjunga? Kiek šalių sudaro bendriją? Ką reiškia dvylika žvaigždučių ant ES vėliavos? Kas yra Europos Sąjungos parlamentas? Šiuos ir kitus klausimus aptarė pamokoje. Mokiniai pagilino žinias, ruošėsi Europrotų mūšiui.

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė

Nuotraukų albume - renginio akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

ES pamokos ketvirtokams 2017