#MEPALietuva. Europrotų mūšiai aštuntokams

eu logo

Balandžio 4 d. Jaunimo Europos komandos ambasadorius Danielius Asipavičius vedė du Europrotų mūšius. Varžėsi šešios komandos iš 8a ir penkios komandos iš 8c klasių. Dalyviams teko gerokai pasukti galvas, bandant atsakyti į painius klausimus apie Europos Sąjungą, šalių kultūrą, istoriją, muziką, įžymius žmones. Susumavus trijų etapų rezultatus paaiškėjo, kad abiejų klasių laimėjusios komandos - 8a klasės „Sūkuriai“ ir 8c klasės „Banginukai” - surinko po vienodą balų skaičių. Dovanėlių gavo visi Euro protų mūšių dalyviai, tad nuskriaustų nebuvo. Moksleiviai ne tik pasitikrino žinias, bet ir puikiai praleido laiką.

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė

Nuotraukų albume - renginio akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Aštuntokų europrotmūšis

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)