#MEPALietuva. Susitikimas su Europos Parlamento nare Laima Andrikiene

eu logo

Balandžio 19 d. Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė susitiko su I,III gimn. klasių mokiniais. Paskaitą-diskusiją „Brexit. Pasekmės. Europos Sąjungos ateitis“ vedė patarėjas viešųjų ryšių klausimais V. Mitė ir IIIb gimn. klasės mokinė Rugilė Kasimovaitė. Dalyviai diskutavo apie Jungtinės Karalystės derybas dėl Brexit, moterų politikių, Theresa May, Marine Le Pen, asmenybes.

Informaciją pateikė vyresnioji ambasadorė Audronė Jokubauskienė

Nuotraukų albume - renginio akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

L.Andrikienės vizitas 2017