#MEPALietuva. Europrotų mūšis jaunesniesiems ambasadoriams

eu logo

Balandžio 27 dieną IIb gimn. klasės jaunesniosios ambasadorės surengė Europrotų mūšį Ig gimn. klasės jaunesniesiems ambasadoriams. Dalyvavo 15 mokinių, kuriems reikėjo atsakyti į 30 įvairių klausimų apie Europos Sąjungą. Pvz.: Koks kūrinys panaudotas ES himnui? Kokia oficiali kalba? Kiek šalių turi eurą? ...
Daugiausia teisingų atsakymų pateikė ir pirmąją vietą laimėjo Agnė Kazakevičiūtė, antrąją - Monika Bartuškaitė. Nuoširdžiai sveikiname!

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė

Protmūšis Ig