#MEPALietuva. Geografijos pamoka „Europos Sąjungos plėtros etapai"

eu logo

Balandžio 28 dieną geografijos mokytoja Lina Melionienė 8a klasės mokiniams vedė pamoką pagal I modulį "Europos Sąjungos plėtros etapai". Mokiniai, dirbdami porose, žemėlapyje skirtingomis spalvomis žymėjo prie ES prisijungusias šalis, taip prisimindami ES plėtros etapus. Mokiniai ne tik atsakė į klausimus apie energijos išteklius ES ir Lietuvoje, bet ir samprotavo, kokioje ES šalyje norėtų studijuoti baigę gimnaziją, kokią įsivaizduoja savo ateitį ES.

Geografijos mokytoja Lina Melionienė

Nuotraukų albume - pamokos akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Geografijos pamoka, 2017