Kaunas - Europos Žalioji sostinė?

eu logo

Balandžio 20 dieną geografijos mokytoja Jurgita Jurčienė Ig klasės mokiniams vedė pamoką pagal II modulį "Europos Sąjungos institucijos. Jų veikimo ir sprendimų priėmimo principai. ES kova su klimato kaita. Atsinaujinančios energijos šaltiniai". Mokiniai, naudodami pateiktą mokomąją medžiagą, ieškojo informacijos, ar Kaunas atitinka kriterijus, kad galėtų tapti Europos Žaliąja sostine ir sukūrė stendą „Kaunas - Europos Žalioji sostinė?“.

Geografijos mokytoja Jurgita Jurčienė

#MEPALietuva

Nuotraukų albume - pamokos akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Stendas Ig, 2017