#MEPALietuva. Europos egzaminas 2017

Gegužės 9 – ąją dieną yra minima Europos diena. Šiais metais mūsų gimnazijai ši diena ypatinga – dalyvaujame projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (#MEPALietuva). Europos dienai paminėti gimnazijoje ir už jos ribų vyko įvairios veiklos, kurios įtraukė didelę dalį gimnazijos mokinių.

Tradicinis gegužės 9 – osios dienos renginys – Europos egzaminas. Mūsų gimnazijos I-III klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo Europos egzamine. Geriausiai pasirodė Ig klasės mokinys Nojus Vilpišauskas. Jis gavo teisę atstovauti gimnazijai II Europos egzamino etape, kuris vyks gegužės 17 d. Dvidešimt penki geriausiai į antrojo etapo klausimus atsakę moksleiviai ir jų mokytojai bus pakviesti į finalinį „Europos egzamino“ etapą, kuris vyks Vilniuje, „Europos namuose“ (Gedimino pr. 16) 2017 m. gegužės 22 dieną.

Istorijos vyr. mokytojas, projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ vyresnysis ambasadorius Lauras Bartninkas

eu egz1

eu egz2