Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

#MEPALietuva. Europos egzaminas 2017

Informacija

Gegužės 9 – ąją dieną yra minima Europos diena. Šiais metais mūsų gimnazijai ši diena ypatinga – dalyvaujame projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (#MEPALietuva). Europos dienai paminėti gimnazijoje ir už jos ribų vyko įvairios veiklos, kurios įtraukė didelę dalį gimnazijos mokinių.

Tradicinis gegužės 9 – osios dienos renginys – Europos egzaminas. Mūsų gimnazijos I-III klasių mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo Europos egzamine. Geriausiai pasirodė Ig klasės mokinys Nojus Vilpišauskas. Jis gavo teisę atstovauti gimnazijai II Europos egzamino etape, kuris vyks gegužės 17 d. Dvidešimt penki geriausiai į antrojo etapo klausimus atsakę moksleiviai ir jų mokytojai bus pakviesti į finalinį „Europos egzamino“ etapą, kuris vyks Vilniuje, „Europos namuose“ (Gedimino pr. 16) 2017 m. gegužės 22 dieną.

Istorijos vyr. mokytojas, projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ vyresnysis ambasadorius Lauras Bartninkas

eu egz1 

eu egz2

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.