Viktorinoje "Europiečio kasdienybė" - 6c klasės mokinių sėkmė

eu logo

Sveikiname 6c klasės mokinius Endriulaitį Arną, Jaką Edviną, Kašėtaitę Viktoriją, Lioviną Edgarą ir Rybakovaitę Mildą, sėkmingai pasirodžiusius Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 6 klasių mokinių viktorinoje "Europiečio kasdienybė" ir užėmusius II vietą. Mokiniai ir juos ruošęs mokytojas Lauras Bartninkas buvo apdovanoti Kauno Tado Ivanausko progimnazijos direktoriaus padėkomis. Prizininkų diplomai mokiniams ir mokytojui bus įteikti gegužės 18 d. Istorinėje Kauno Prezidentūroje vyksiančioje Istorijos olimpiadų, konkursų, viktorinų nugalėtojų apdovanojimų šventėje. Mokiniai taip pat buvo apdovanoti ir Seimo nario, Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojo Mindaugo Puidoko dovanomis.

Istorijos vyr. mokytojas L. Bartninkas

#MEPALietuva