#MEPALietuva. Europa Laisvės alėjoje 2017

eu logo

Gegužės 9 dieną  Laisvės alėja nuo fontano iki "Aušros" gimnazijos pavirto mažąja Europa. Renginiu “Europa Laisvės alėjoje 2017” Kauno ugdymo įstaigų moksleiviai teatralizuotais pasirodymais kauniečiams ir miesto svečiams suteikė unikalią galimybę „apsilankyti“ Vokietijoje, Italijoje, Graikijoje, Olandijoje, Rumunijoje ir kitose šalyse.

Kauno „Vyturio“ gimnazijos I klasių gimnazistai pristatė Graikijos kultūrą, istoriją, mitologiją. Linksmas, jaunatviškas pasirodymas, palydėtas žiūrovų plojimų, buvo pastebėtas ir vertinimo komisijos - gimnazijos komandai paskirta nominacija už novatorišką ir žaismingą Graikijos pristatymą.

Informaciją pateikė vyresnioji ambasadorė Audronė Jokubauskienė,
bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė