Europos dienos paminėjimo renginiai gimnazijoje

Europos dienai paminėti „Vyturio“ gimnazijoje organizuota 12 renginių. Visą dieną gimnazijos mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose.

• Ankstyvą gegužės 9-sios rytą III gimn. klasių mokiniai ir mokinių parlamento atstovai bendruomenės narius kvietė žaisti žaidimą "Europos šalis, kurią turėtum aplankyti".
  • Jaunesnieji mokiniai žaidė žaidimus "Pasitikrink žinias apie Europos Sąjungą" ir "Keliauk po Europą", linksmus stalo žaidimus, klausėsi sekamų Europos šalių pasakų, spalvino Europos Sąjungos valstybių simbolius.
  • Vyresniųjų klasių mokiniai aikštėje prie gimnazijos kreidelėmis piešė Europos Sąjungos žemėlapį. Jame įrašė valstybių pavadinimus, jų sostines ir kitus pagrindinius duomenis. 7-8 klasių mokinių komandos varžėsi protmūšyje „Europos muzika“. 8a klasės mokiniai dalyvavo bėgime „Bėgame už Europą“.
  • Ekonomikos pamokų metu I-IV gimn. klasių mokiniai gilinosi į pinigų istoriją. Jie atliko kūrybines užduotis „Europa kišenėje“, „Pinigų istorija nuo seniausių laikų iki dabartinių“, žaidė ekonominius stalo žaidimus.
  • Porą savaičių mokiniai su auklėtojomis gamino Europos Sąjungos vėliavėles. Gegužės 9-ąją gimnazijos kiemą papuošė visos bendruomenės kūrybinis darbas - 75 metrų ilgio Europos Sąjungos vėliavėlių girlianda... pretenduojanti tapti ilgiausia Europos Sąjungos vėliava?
  • Gimnazistai priėmė iššūkį ir gausiai dalyvavo „Europos egzamine“.

#MEPALietuva

Išsamią informaciją apie projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklas gimnazijoje galite rasti socialinio tinklo "Facebook" paskyroje

Informaciją paruošė vyresnioji ambasadorė Audronė Jokubauskienė, bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė