Švedijos mokykloje jau laukia svečių

Sekmadienį keturi mūsų gimnazijos mokiniai ir dvi mokytojos savaitei išvyksta mokytis į Švediją. Jie dalyvauja Erasmus+ tarptautinėje mainų programoje kartu su projekto partneriais iš Švedijos, Turkijos ir Rumunijos. Eskilstunos vidurinėje mokykloje, Švedijoje, jau pasiruošę sutikti svečius ir laukia atvykstančių bendraamžių.

svedija1

svedija2

Nuotr. Max Mårshagen (Švedija)

Susipažinkite su Erasmus+ K2 projekto "Inclusion on the way to Europe"  medžiaga svetainėje >>