Erasmus+ mokinių mainų programa Rumunijoje

Gegužės 14-20 dienomis organizuojamas grupės mokinių ir mokytojų vizitas į Rumuniją. Vizito metu lankysimės Roman mieste įsikūrusiame Instituto Petro Romani technikos institute. Tai antroji tarptautinio projekto „Inclusion on the way to Europe“ trumpalaikių mokymosi veiklų programa. Jos metu mūsų III–čių gimnazinių klasių mokiniai Agnė Vinickaitė, Marija Janavičiūtė, Renatas Paškauskas ir Marius Orentas savaitę turės galimybę pabūti technikos instituto studentais.

Prieš išvykstant į mokymosi veiklos programą, projekto komandos dalyviai gimnazijos bendruomenę pasveikino su Europos diena, pakviesdami sudalyvauti žaidime „Europos šalis, kurią jums būtina aplankyti“. Kartu su mokiniais į mobilumo programą vyksta anglų kalbos mokytojos Vilma Gudelienė ir Daiva Visockienė.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja D.Visockienė

rum

rum1

rum2