Erasmus+ mokinių mokymosi mainų programa Turkijoje

erasmus30

Spalio 14-20 dienomis mūsų gimnazijos IV klasių mokinių komanda vyko į trečią Erasmus+ projekto „Inclusion on the way to Europe“ mainų programą. Mokinių mainai organizuojami Turkijoje, Samsuno mieste. Mobilumo veiklose dalyvavo 6 gimnazistai: Saulė Žentelytė, Rugilė Kasimovaitė, Guostė Kukcinavičiūtė, Gabrielė Grigonytė, Gabrielė Bražiūnaitė ir Domantas Grigorjevas. Kartu su mokiniais į mobilumo programą vyko anglų mokytojos Vaida Paulauskienė ir Daiva Visockienė. Mainų tema - projektinis mokymasis. Dalyvaudami šiuose mainuose, gimnazistai turėjo galimybę tapti tarptautinio projekto vadovais. Dirbdami grupėse su bendraamžiais iš kitų Europos šalių, mokiniai kūrė savo projektą, kurį reikėjo pristatyti Erasmus+ partnerių komisijai. Mūsų komandos mokiniai dirbdami tarptautinėje komandoje įgijo būsimos karjeros planavimo įgūdžių, patobulino jau turimas IKT ir anglų kalbos žinias. Visą savaitę mokiniai lankė pamokas partnerinėje Samsuno mokykloje, gyveno turkų šeimose ir susipažino su Turkijos kultūra, kulinariniu paveldu bei šeimos tradicijomis.

Visos projekto „Inclusion on the way to Europe“ finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė

turkija2-collage

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)