Erasmus+ darbuotojų mobilumo projektas "Inovatyvūs mokymo(si) metodai - sėkmingas mokinių bendrųjų ir esminių kompetencijų ugdymas"

logo erasmus

Nuo 2016-09-01 iki 2017-08-31 mūsų gimnazijoje vykdomas programos "Erasmus+" darbuotojų mobilumo projektas, kuriuo siekiama tobulinti ir gilinti gimnazijos mokytojų kompetencijas, švietimo sistemos ir politikos supratimą, užsienio kalbų įgūdžius, pokyčių inicijavimo gebėjimus. Mobilumo projektų konkursą iš pateikusių 116 Lietuvos mokyklų praėjo tik 23, tame tarpe ir mūsų „Vyturio“ gimnazija.

Projekto "Inovatyvūs mokymo(si) metodai - sėkmingas mokinių bendrųjų ir esminių kompetencijų ugdymas" tikslas - inovatyvių metodų bei IKT pagalba tobulinti skirtingų gebėjimų mokinių mokymosi poreikių tenkinimą pamokoje, diferencijuoti ir individualizuoti ugdymą(-si), atsižvelgiant į mokinių mokymosi stilius, mokymosi būdus. Projektu siekiama plėtoti bendrųjų ir esminių kompetencijų ugdymą per projektinę veiklą, tarptautinį bendradarbiavimą bei skatinti nuolatinę mokytojų saviugdą, atliepiančią mokymosi visą gyvenimą nuostatas. Inovatyvūs mokymo(si) metodai yra viena iš priemonių, padėsiančių mokiniams ugdytis savarankiško darbo įgūdžius, vertinti savo pažinimo procesą. Kursų metu bendradarbiaujant su Europos mokytojais sukurti bendri produktai bus panaudojami kaip mokymo priemonė įvairių pamokų metu.

Daiva Visockienė, projekto koordinatorė

erasmus grupe2016