"Erasmus+" strateginės partnerystės projektas "Inclusion on the way to Europe"

logo erasmus

Nuo 2016 metų rugsėjo į gimnazijoje startuoja tarpmokyklinis strateginės partnerystės projektas "Inclusion on the way to Europe" (Įtraukiamasis ugdymas kelyje į Europą). Tai daugiašalis projektas, skatinantis aktyvų Europos mokyklų bendradarbiavimą, siekiant kurti naujoviškas aukštos kokybės mokymo ir mokymosi praktikas, skatinti institucijų modernizavimą ir naujoves visuomenėje. Projekto koordinatoriumi pasirinkta mūsų gimnazija. Kitos dalyvaujančios partnerinės šalys - Italija, Švedija, Turkija, Rumunija. Projekto trukmė - dveji metai, nuo 2016-09-01 iki 2018-08-31.

Projekte bus vykdomos tokios veiklos: mokyklų bendradarbiavimas, mokytojų dalijimasis informacija, mokytojų profesinis tobulinimasis, mokinių įsitraukimas eTwinning portale, mokytojų bei mokinių mobilumai, kurį sudaro trumpalaikiai dalyvavimai šalių partnerių organizuotose mokymosi vizituose.

Projekto koordinatorė
Anglų kalbos mokytoja Daiva Visockienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)