Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Šimtmečio programavimo valanda

Informacija

codehour 2017

Jaunieji mūsų gimnazijos programuotojai pirmieji pradėjo švęsti artėjantį Lietuvos 100-mečio jubiliejų. "Vyturio" ketvirtokai ir penktokai  šeštadienį, lapkričio 25 d. dalyvavo KTU Santakos slėnyje vykusioje kompiuterinių technologijų šventėje „Šimtmečio programavimo valanda“. „Šimtmečio programavimo valanda" yra pasaulinės iniciatyvos „Hour of Code” dalis. Kartą metuose ji vienai valandai suvienija virš 100 milijono pasaulio vaikų, kad įkvėptų technologinį smalsumą, kūrybiškumą ir raštingumą.

Šiemet pirmą kartą vaikai programavimą pažino atlikdami ne visam pasauliui skirtas, o specialiai Lietuvai sukurtas užduotis, įkvepiančias pažinti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus. Jaunieji kūrėjai turėjo įveikti nemažai iššūkių - atkurti S.Dariaus ir S.Girėno skrydį per Atlantą, suprogramuoti lietuvių liaudies šokio judesius, surikiuoti žmones į Baltijos kelio grandinę, pakartoti Rūtos Meilutytės rekordinį plaukimą ir dar daugiau užduočių. Vaikams padėjo didelis būrys savanorių - mokytojų, studentų, jau pažengusių jaunųjų programuotojų.

Ši šventė Kaune vyko antrus metus iš eilės, ir abu kartus joje dalyvavo "Vyturio" jaunieji programuotojai. Džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijos mokiniai domisi šiuolaikinėmis technologijomis ir keičia suaugusiųjų požiūrį į "vaikus prie kompiuterio". 

Dėkojame tėveliams už palaikymą!

Jeigu neturėjote galimybės atvykti į programuotojų susibūrimą, bet norite išspręsti užduotis, tai galite padaryti namuose - spauskite nuorodą http://bitbyte.lt/uzduotys/index.html

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

hourofcode2017

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.