Gimnazija - ilgalaikio projekto "Intelektuali ateities mokykla" dalyvė

Vilniaus universiteto Senato salėje 2015 m. birželio 12 d. bendrojo lavinimo įstaigoms buvo įteiktos sutartys dėl ilgalaikio bendradarbiavimo vykdant „Intelektualios ateities mokyklos“ projektą. “Intelektualios ateities mokyklos” projektas skirtas išbandyti mokslininkų sukurtas technologijas praktiškai, kad būtų galima įvertinti jų poveikį švietimo kokybei ir efektyvumui. Intelektualios ateities mokyklos tinklo susitikime dalyvavo 16 mokyklų ir gimnazijų, kurios tapo Vilniaus universiteto partnerėmis įgyvendinant 2015–2019 m. tyrimų programą „Išmaniųjų technologijų taikymo mokymui, mokymuisi ir kultūrinei terpei tyrimai“, kuriant intelektualią ateities mokyklą (IAM).

Iškilmingame bendradarbiavimo sutarčių pasirašyme dalyvavo mūsų gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė ir informacinių technologijų mokytoja Jolanta Leonavičienė. Naujuoju projektu siekiama iš esmės pagerinti švietimo kokybę ir efektyvumą diegiant mokyklose intelektualias technologijas. Per penkerius metus bendradarbiaujant su Vilniaus Universitetu bus sukurtos ir išbandytos išmaniosios programėlės mokymosi stiliui bei kitiems mokinių poreikiams nustatyti, personali mokymosi aplinka, ir  individualizuoti mokomieji scenarijai.

IAM projekto sklaida vykdoma svetainėje http://iam.emokymasis.com

Projekto "Intelektuali ateities mokykla" koordinatorė gimnazijoje Jolanta Leonavičienė

iam 1