Veiksmo savaitė "Be patyčių 2017"

Gimnazijoje kovo 20-24 d. vyksta veiksmo savaitė "Be patyčių 2017".

Susipažinkite su renginių programa bepatyciu2017.pdf >>

bepatyciu 1
bepatyciu 2

Patvirtintas Olweus mokyklos vardas

kauno vyturio gimnazija

2015 m. gegužės mėnesį mokykloje buvo atliktas Olweus patyčių prevencijos programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS) auditas. Respublikinė Olweus patyčių prevencijos programos koordinavimo grupė įvertino Kauno "Vyturio" gimnazijos įdirbį siekiant apsaugoti mokinius nuo patyčių ir dar kartą suteikė sertifikatą, kuriuo patvirtino gimnazijai "Olweus mokyklos" vardą 2015-2017 metams.

Įsakymas dėl sertifikuotos OPPP mokyklos vardo suteikimo, 2015-08-31

Apie Olweus patyčių prevencijos programą

patyciulogo

„Olweus“ patyčių prevencinę programą sukūrė Norvegijos psichologas profesorius Dan Olweus. Programos siekiamybė – kurti mokykloje tokią aplinką, kurioje suaugę imtųsi atsakomybės už tai, kad vaikai mokykloje nebūtų skriaudžiami ir jaustųsi saugūs. Tai yra tam tikras iššūkis mokykloje dirbantiems suaugusiems: jie turėtų tapti tinkamo elgesio modeliais ir būti autoritetais, užuot buvę autoritariškais. Šiurkštumo, prievartos, smurto, pagal „Olweus“ modelį, mokykloje neturėtų būti.

Informacija tėvams apie Olweus patyčių prevencijos programą >>

Skaityti daugiau...

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)