Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

Priėmimo komisija >>

Priėmimo tvarkos aprašas >>

Vartotojo vadovas >>

   

Veiksmo savaitė "Be patyčių 2017"

Informacija

Gimnazijoje kovo 20-24 d. vyksta veiksmo savaitė "Be patyčių 2017".  

Susipažinkite su renginių programa bepatyciu2017.pdf >>

bepatyciu 1 
bepatyciu 2

 

Patvirtintas Olweus mokyklos vardas

Informacija

kauno vyturio gimnazija

2015 m. gegužės mėnesį mokykloje buvo atliktas Olweus patyčių prevencijos programos kokybės užtikrinimo sistemos (OPKUS) auditas. Respublikinė Olweus patyčių prevencijos programos koordinavimo grupė įvertino Kauno "Vyturio" gimnazijos įdirbį siekiant apsaugoti mokinius nuo patyčių ir dar kartą suteikė sertifikatą, kuriuo patvirtino gimnazijai "Olweus mokyklos" vardą 2015-2017 metams. 

Įsakymas dėl sertifikuotos OPPP mokyklos vardo suteikimo, 2015-08-31  

 

Sertifikuota Olweus vardo mokykla

Informacija

Olweus programos administravimo komanda Rugsėjo pirmosios proga mokyklai atsiuntė puikią dovaną - sertifikatą, kuriuo Kauno "Vyturio" katalikiškai vidurinei mokyklai suteikiamas "Olweus mokyklos" vardas 2013-2015 metams. Tai ne tik visos mūsų bendruomenės sutelktų pastangų prieš patyčias mokykloje rezultatas, bet ir įpareigojimas toliau laikytis Olweus patyčių prevencijos programos principų.

Raštas, patvirtinantis "Olweus mokyklos" vardo suteikimą >>
kauno-vyturio-katalikiska-vidurine-mokykla

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

Pagalba smurtą patyrusiems vaikams

Informacija

Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas 2013 metais vykdo tęstinį projektą „Kompleksinė pagalba vaikams, nukentėjusiems nuo smurto, ar netiesioginio šeimyninio smurto aukoms (liudininkams) ir jų šeimos nariams“, kurio tikslas mažinti smurtą prieš vaikus su visomis jo apraiškomis.

Įstaigos specialistai teikia pagalbą vaikams, patyrusiems artimų, pašalinių suaugusiųjų arba bendraamžių smurtą (patyčias, užgauliojimus, nepriežiūrą) mokykloje, šeimoje ar gatvėje arba tapusiems netiesioginio šeimyninio smurto aukomis (liudininkais). Specialistų konsultacijos nemokamos, reikalingas Kauno miesto vaikų teisių apsaugos skyriaus siuntimas.

Detalesnė informacija ir registracija telefonu 8-37 750935, el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , adresu L. Zamenhofo g. 9/ Kurpių g. 10, Kaunas.

Apie Olweus patyčių prevencijos programą

Informacija

patyciulogo

„Olweus“ patyčių prevencinę programą sukūrė Norvegijos psichologas profesorius Dan Olweus. Programos siekiamybė – kurti mokykloje tokią aplinką, kurioje suaugę imtųsi atsakomybės už tai, kad vaikai mokykloje nebūtų skriaudžiami ir jaustųsi saugūs. Tai yra tam tikras iššūkis mokykloje dirbantiems suaugusiems: jie turėtų tapti tinkamo elgesio modeliais ir būti autoritetais, užuot buvę autoritariškais. Šiurkštumo, prievartos, smurto, pagal „Olweus“ modelį, mokykloje neturėtų būti.

Informacija tėvams apie Olweus patyčių prevencijos programą >>

Skaityti daugiau...

Pagalba tėvams dėl patyčių prevencijos

Informacija

Didžiąją savo laiko dalį vaikai praleidžia mokykloje, todėl natūralu, kad čia jie susiduria ne vien tik su maloniomis situacijomis. Vaikams pamokų metu bendraklasiai trukdo susikaupti ir blaško dėmesį, pertraukų metu jie stebi įvairių formų patyčias, patys tampa aukomis ar smurtautojais. Parėję į namus, apie savo dienos nuotykius vaikai pasipasakoja tėvams. Ką daryti, jeigu tėvai dėl mokykloje kylančių problemų savo vaikui mažai gali patarti, o mokytojai ne visada pastebi patyčias tarp mokinių?

Skaityti daugiau...

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.