Sertifikuota Olweus vardo mokykla

Olweus programos administravimo komanda Rugsėjo pirmosios proga mokyklai atsiuntė puikią dovaną - sertifikatą, kuriuo Kauno "Vyturio" katalikiškai vidurinei mokyklai suteikiamas "Olweus mokyklos" vardas 2013-2015 metams. Tai ne tik visos mūsų bendruomenės sutelktų pastangų prieš patyčias mokykloje rezultatas, bet ir įpareigojimas toliau laikytis Olweus patyčių prevencijos programos principų.

Raštas, patvirtinantis "Olweus mokyklos" vardo suteikimą >>
kauno-vyturio-katalikiska-vidurine-mokykla