Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Pagalba tėvams dėl patyčių prevencijos

Informacija

Didžiąją savo laiko dalį vaikai praleidžia mokykloje, todėl natūralu, kad čia jie susiduria ne vien tik su maloniomis situacijomis. Vaikams pamokų metu bendraklasiai trukdo susikaupti ir blaško dėmesį, pertraukų metu jie stebi įvairių formų patyčias, patys tampa aukomis ar smurtautojais. Parėję į namus, apie savo dienos nuotykius vaikai pasipasakoja tėvams. Ką daryti, jeigu tėvai dėl mokykloje kylančių problemų savo vaikui mažai gali patarti, o mokytojai ne visada pastebi patyčias tarp mokinių?

Pagalbos suaugusieji (tiek mokytojai, tiek tėvai) gali sulaukti iš mūsų mokyklos specialistų - psichologės Ritos Juknienės, socialinės pedagogės Gražinos Jalinskienės, direktoriaus pavaduotojų ugdymui. Mokykloje vykdomos Olweus patyčių prevencijos programos supervizijų grupių vadovai vedamuose mokymuose taip gali skirti laiko iškilusioms probleminėms situacijoms analizuoti. 

Vaikų linijos tarnybos specialistai, įgyvendindami  Nyderlandų Karalystės ambasados remiamą projektą "Mokyklos darbuotojų ir tėvų švietimas patyčių prevencijos srityje", pradėjo teikti pagalbą ir suaugusiems.

Tėvai ir mokyklos darbuotojai gali kreiptis su patyčių tarp vaikų problema susijusiais klausimais į Vaikų linijos specialistus. Suaugusieji gali rašyti laiškus specialiai tam sukurto el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. "> Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Į laiškus atsakinės Vaikų linijos specialistai. 

Specialistai yra pasiruošę atsakyti į laiškus tų tėvų, kurių vaikai patiria patyčias, skriaudžia kitus arba yra patyčių stebėtojai, kuriems svarbu žinoti, kaip galima būtų šviesti vaikus tiesiogiai nesusiduriančius su patyčiomis mokykloje, bei kaip galima būtų vaikus paruošti galimiems išbandymams.  Mokyklos darbuotojai galės pasitarti dėl to, kaip galima būtų padėti vaikui patiriančiam patyčias ir besityčiojančiam iš kitų,  bei kokios pagalbos iš mokytojo gali tikėtis vaikai, kurie neįsitraukia, tačiau stebi patyčias savo aplinkoje.

Daugiau informacijos rasite svetainėje http://www.vaikulinija.lt

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.