Mokykloje, kurioje kasdien bendraujame šypsodamiesi, patyčioms vietos nėra!

Mūsų mokykla 2012 m. kovo 19-23 d. dalyvavo trečiojoje "Savaitės be patyčių" akcijoje. Šia akcija siekiama skatinti draugišką bendravimą bei mažinti patyčias. Iniciatyva suvienijo daugiau nei 1000-į Lietuvos bei užsienio lietuvių mokyklų, įvairių organizacijų, kurios visą savaitę kvietė diskutuoti apie patyčias ir jų prevenciją ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų gyvenime, dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Mokykloje suburta darbo grupė suplanavo įvairias "Savaitės be patyčių" veiklas ir paskelbė savaitės šūkį: "Su šypsena prieš patyčias!".

Savaitė be patyčių 2012