Užsiėmimai baigėsi

patinka logo moto

Baigėsi tris mėnesius trukę IT projekto "Patinka!" mokinių užsiėmimai būrelyje "Grafinis dizainas". Nuo vasario mėnesio iki gegužės pabaigos trylika moksleivių kiekvieną šeštadienį rinkdavosi mokykloje ir tobulino darbo kompiuterine grafikos programa įgūdžius.

Apie užsiėmimus ir mokinių pasiekimus būrelyje skaitykite dienoraštyje http://vyturio.blogspot.com, kurį rašė būrelio vadovė. Jame rasite ir mokinių darbų albumus.

IT mokytoja J. Leonavičienė.

patinka blog

Mums PATINKA!

vyturys4

Kauno "Vyturio" katalikiškoje vidurinėje mokykloje vasario mėnesį prasidėjo projekto "Patinka!" užsiėmimai mokinių kūrybiniams įgūdžiams IT srityje lavinti. Būrelis "Grafinis dizainas" sudomino nemažai vyresnių klasių mokinių. Nors pamokėlės vyksta šeštadieniais, visi renkasi smagiai nusiteikę ir nevėluodami. Jau išmokome kompiuteriu sukurti keletą naudingų dalykėlių: parengėme viršelį savo užrašų knygutei, sukūrėme spalvingą etiketę močiutės vasaros kompoto stiklainiui papuošti. Kituose užsiėmimuose mokysimės komponuoti fantastinį gyvūną, kursime fotografijų albumą "Virtualios kelionės" (savo nuotrauką pridėsime prie įžymių vietų fotografijų ir taip virtualiai pakeliausime po pasaulį).

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė

Būrelis "Grafinis dizainas" kviečia

Mokykloje prasideda informacinių technologijų būrelio „Grafinis dizainas“ užsiėmimai, vykstantys pagal projekto „PATINKA!“  programą.

PATINKA! – asociacijos „INFOBALT“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos (LInMA) iniciatyva rengiamas pirmas ilgalaikis projektas, skirtas mokinių kūrybiniams įgūdžiams IT srityje lavinti.  Projektas „Patrauklios informacinių technologijų inovacijos kuria ateitį (Patinka!)“ (projekto kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-016) (toliau – Projektas) yra finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ VP1-2.2-ŠMM-10-V priemonę „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“. Mokykloje užsiėmimai vykdomi bendradarbiaujant su "Informacinių technologijų mokymo centru (ITMC)".

Užsiėmimai vyks 210 kabinete  šeštadieniais, vieno užsiėmimo trukmė – 4 akademinės valandos.

Visus užsiregistravusius mokinius kviečiu į pirmąjį susitikimą vasario 22 d. 9.30 val.

Užsiėmimų tvarkaraštis

graf dizainas