Būrelis "Grafinis dizainas" kviečia

Mokykloje prasideda informacinių technologijų būrelio „Grafinis dizainas“ užsiėmimai, vykstantys pagal projekto „PATINKA!“  programą.

PATINKA! – asociacijos „INFOBALT“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos (LInMA) iniciatyva rengiamas pirmas ilgalaikis projektas, skirtas mokinių kūrybiniams įgūdžiams IT srityje lavinti.  Projektas „Patrauklios informacinių technologijų inovacijos kuria ateitį (Patinka!)“ (projekto kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-016) (toliau – Projektas) yra finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 1 prioriteto „Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programa“ VP1-2.2-ŠMM-10-V priemonę „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“. Mokykloje užsiėmimai vykdomi bendradarbiaujant su "Informacinių technologijų mokymo centru (ITMC)".

Užsiėmimai vyks 210 kabinete  šeštadieniais, vieno užsiėmimo trukmė – 4 akademinės valandos.

Visus užsiregistravusius mokinius kviečiu į pirmąjį susitikimą vasario 22 d. 9.30 val.

Užsiėmimų tvarkaraštis

graf dizainas