Mums PATINKA!

vyturys4

Kauno "Vyturio" katalikiškoje vidurinėje mokykloje vasario mėnesį prasidėjo projekto "Patinka!" užsiėmimai mokinių kūrybiniams įgūdžiams IT srityje lavinti. Būrelis "Grafinis dizainas" sudomino nemažai vyresnių klasių mokinių. Nors pamokėlės vyksta šeštadieniais, visi renkasi smagiai nusiteikę ir nevėluodami. Jau išmokome kompiuteriu sukurti keletą naudingų dalykėlių: parengėme viršelį savo užrašų knygutei, sukūrėme spalvingą etiketę močiutės vasaros kompoto stiklainiui papuošti. Kituose užsiėmimuose mokysimės komponuoti fantastinį gyvūną, kursime fotografijų albumą "Virtualios kelionės" (savo nuotrauką pridėsime prie įžymių vietų fotografijų ir taip virtualiai pakeliausime po pasaulį).

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė