Užsiėmimai baigėsi

patinka logo moto

Baigėsi tris mėnesius trukę IT projekto "Patinka!" mokinių užsiėmimai būrelyje "Grafinis dizainas". Nuo vasario mėnesio iki gegužės pabaigos trylika moksleivių kiekvieną šeštadienį rinkdavosi mokykloje ir tobulino darbo kompiuterine grafikos programa įgūdžius.

Apie užsiėmimus ir mokinių pasiekimus būrelyje skaitykite dienoraštyje http://vyturio.blogspot.com, kurį rašė būrelio vadovė. Jame rasite ir mokinių darbų albumus.

IT mokytoja J. Leonavičienė.

patinka blog