Padėka savanorėms

Gimnazijos direktorė gavo elektroninę padėką iš VšĮ "Penkta koja" , skirtą mokinėms už savanoriavimą gyvūnų prieglaudoje:

Dėkojame Kauno "Vyturio" gimnazijos mokinėms Brigitai Karaliūtei, Monikai Bartuškaitei ir Liepai Grybaitei bei KTU gimnazijos mokinei Gretai Bujanauskaitei už ne vieno šeštadienio nuoširdų darbą ir mums bei mūsų globotiniams daug reiškiančią pagalbą Garliavoje. Norime visiems tėvams ir mokykloms palinkėti tokių augančių šaunių ir rūpestingų mergaičių, o mokytojams padėkoti už minėtųjų mokinukių ugdymą. O, kad tokių būtų vis daugiau...

Šuniukų puokštė tik Jums, mielosios mūsų padėjėjos!

suniukai

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)