Kas yra savanorystė?

Sausio 20-21 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi jaunimo organizacijos „Actio Catholica Patria“ darbuotojų komanda, kuri pristatė savo organizaciją. Tai viena iš savanorystės plėtros organizatorių, teikianti įvairias socialines bei kultūrines paslaugas jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Diskutavome apie savanorystės svarbą visuomenėje. Gimnazistai buvo supažindinti su vietinės savanorystės programa Kauno regione ir visoje Lietuvoje bei Europos savanoriškos tarnybos įgyvendinimo galimybėmis. Sutarėme bendradarbiauti organizuojant savanorišką veiklą.

Daugiau informacijos apie jaunimo organizaciją „Actio Catholica Patria“ skaitykite  www.patria.lt  ir  www.buksavanoriu.lt

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė

Apie savanorystę, 2016