Savanorė Martina padeda pasiruošti Kalėdoms

Mūsų gimnazijoje dirba savanorė Martina iš Italijos. Ruošiantis paminėti tarptautinę savanorių dieną, anglų kalbos pamokoje Martina įdomiai pristatė italų Kalėdų tradicijas. 7c klasės mokiniai susipažino su itališkais žodžiais apie Kalėdas, o savanorė bandė įsiminti lietuviškus žodžius ir frazes apie Kalėdas.

Martina 7c klasėje

Savanorės Martinos iniciatyva pradinėje mokykloje vyksta Kalėdinis paštas. Mokiniai rašo kalėdinius sveikinimus draugams, mokytojams ir Martinai. Kelios džiugios akimirkos 2a klasėje.

Martina 2c klasėje

Savanorės Martinos globėja Greta Kukenienė