Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Savanorės Natalie Advento kalendorius

Informacija

Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis. Daugiau laiko skirti kasdieniams apmąstymams mus pakvietė savanorė iš Austrijos Natalie, kartu su mokiniais sukūrusi Advento kalendorių. Natalie kalendoriaus idėją atsivežė iš savo mokyklos ir tikisi, kad ši tradicija tęsis mūsų gimnazijoje ir kitąmet.

Advento kalendorių būna įvairių. Komerciniuose dažniausiai slepiasi šokolado gabalėlis. Užsienyje prieš Kalėdas kai kuriuose miestuose įrengiami ir kelių metrų aukščio Advento kalendoriai. Natalie Advento kalendorius – piešti mūsų mokinių darbeliai, kurie buvo keičiami kiekvieną dieną. Mokiniai ir mokytojai galėjo kasdienybės skubėjime stabtelėti minutėlei ir pamąstyti, suprasti akimirkos trapumą. Diena praėjo, ryt – kitas paveikslėlis.

Širdies šiluma, kurią savanorė sudėjo į Advento kalendorių – geriausia Kalėdinė dovana. Ačiū tau, Natalie!

Anglų kalbos mokytoja Vilma Gudelienė

advento1

advento2

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.