Savanorės Natalie Advento kalendorius

Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis. Daugiau laiko skirti kasdieniams apmąstymams mus pakvietė savanorė iš Austrijos Natalie, kartu su mokiniais sukūrusi Advento kalendorių. Natalie kalendoriaus idėją atsivežė iš savo mokyklos ir tikisi, kad ši tradicija tęsis mūsų gimnazijoje ir kitąmet.

Advento kalendorių būna įvairių. Komerciniuose dažniausiai slepiasi šokolado gabalėlis. Užsienyje prieš Kalėdas kai kuriuose miestuose įrengiami ir kelių metrų aukščio Advento kalendoriai. Natalie Advento kalendorius – piešti mūsų mokinių darbeliai, kurie buvo keičiami kiekvieną dieną. Mokiniai ir mokytojai galėjo kasdienybės skubėjime stabtelėti minutėlei ir pamąstyti, suprasti akimirkos trapumą. Diena praėjo, ryt – kitas paveikslėlis.

Širdies šiluma, kurią savanorė sudėjo į Advento kalendorių – geriausia Kalėdinė dovana. Ačiū tau, Natalie!

Anglų kalbos mokytoja Vilma Gudelienė

advento1