Tarptautinės STEAM patirties išbandymo ataskaita

Mūsų gimnazijos tiksliųjų mokslų, informatikos, gamtos mokslų ir technologijų mokytojai 2016 m. kovo-spalio mėnesiais dalyvavo tarptautiniame MARCH (STEAM) projekte, kurio metu išbandė vieną iš pasiūlytų gerosios patirties scenarijų. Šiuo projektu buvo siekiama sudominti mokinius moksline veikla ir surasti naujų mokymosi būdų, kad mokslas taptų patrauklesnis ir malonesnis mokiniams.

Džiaugiamės, kad jau paskelbtoje MARCH (STEAM) projekto ataskaitoje tarp 145 mokyklų iš Lietuvos ir kitų Europos šalių minima ir "Vyturio" gimnazija.  Apie Lietuvos patirtį rašoma ataskaitos 58-67 puslapiuose (anglų kalba).

Šaltinis - https://sciencemarch.eu

IT mokytoja J. Leonavičienė