Tarptautinės STEAM patirties išbandymas

steam

Kauno "Vyturio" gimnazija kartu su kitomis 23 Lietuvos mokyklomis - STEAM* entuziastėmis - išbandys tarptautinę gerąją patirtį. Iš siūlomų gerųjų patirčių scenarijų mes pasirinkome veiklas "Mokslo diena" ir "STEAM Ambasadoriai". Projekte dalyvauti pasiryžo 6 matematikos, gamtos mokslų, informatikos ir technologijų mokytojai ir 60 mokinių, kurie gilins matematikos, gamtos mokslų, technologijų ir skaitmeninę kompetencijos.

Ugdymo plėtotės centras įgyvendina tarptautinį Europos Komisijos Mokymosi visą gyvenimą programos projektą MARCH (angl. Make Science Real in Schools). Šiuo projektu siekiama sudominti mokinius moksline veikla, atskleisti jiems mokslo reikšmę kasdieniam gyvenimui ir pritaikymą sprendžiant vietos bendruomenių darnaus vystymosi problemas ir taip prisidėti prie mokslo populiarinimo.

Mokyklų, dalyvaujančių MARCH projekto gerųjų patirčių išbandyme, sąrašas

steam mokyklos

Daugiau informacijos rasite UPC svetainėje.

* STEAM santrumpa žymi gamtos mokslų (angl. – Science), technologijų  (angl. – Technology),  inžinerijos (angl. – Engineering), meno/dizaino (angl. – Art) ir matematikos (angl. – Mathematics) sritis.

IT mokytoja J. Leonavičienė