Gimnazijos STEAM entuziastai Vilniuje

Informacija

Šeštadienį, gegužės 28 d., Energetikos ir technikos muziejuje Vilniuje įvyko pirmasis Vilnius Mini Maker Faire, suburiantis techninius kūrėjus, technologijų entuziastus, kūrėjus, švietėjus, mokslo klubus, inžinierius, menininkus, studentus ir moksleivius. Renginys skirtas kūrybai plačiąja prasme – jis apjungia mokslą, technologijas, verslą, meną, amatus ir pasidaryk-pats (angl. Do-It-Yourself) iniciatyvas. 

Šiame festivalyje apsilankė ir nedidelis būrelis "Vyturio" gimnazijos STEAM entuziastų mokytojų ir mokinių, panorusių savo akimis pamatyti kitų mokinių sukonstruotus veikiančius modelius. Bendravimas su kūrėjais ir technikais mūsų gimnazistams įkvėpė kūrybinių idėjų, suteikė pasitikėjimo savo jėgomis, o mokytojai užmezgė naudingų pažinčių ateičiai.

Apsilankymas "meikerių" festivalyje - tai pirmasis žingsnis įgyvendinant "Vyturio" gimnazijos STEAM mokslo populiarinimo scenarijų "Mokslo diena". Ši veikla organizuojama dalyvaujant tarptautinio MARCH projekto gerųjų patirčių išbandyme.

IT mokytoja Jolanta Leonavičienė, STEAM komandos vadovė

 vilnius maker

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.