Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Mokslo festivalis "Erdvėlaivis Žemė"

Informacija

Autorė - informacinių technologijų mokytoja, karjeros koordinatorė Jolanta Leonavičienė

Jeigu jums kyla klausimas, ką veikia mokslininkai, tai jūs tikrai nesilankėte mokslo festivalyje "Erdvėlaivis Žemė". Tikrai niekada nesilankėte, nors šis festivalis vyksta jau devintą kartą?

Rugsėjo 14 d. į Kauno technologijos universiteto Dizaino ir technologijų fakultetą išsiruošė būrys mokinių, lydimų karjeros koordinatorių Onutės Kazakevičienės ir Jolantos Leonavičienės bei fizikos mokytojos Zitos Vobolienės. Susitikti su mokslininkais ir savo akimis pamatyti tikrus mokslo atradimus panoro ne tik vienuoliktokai, bet ir smalsūs 6a klasės mokiniai. Jie dalyvavo Nacionaliniame mokslo festivalyje "Erdvėlaivis Žemė" ir apsilankė KTU dėstytojų ir studentų parengtuose eksperimentuose, demonstracijose ir mokslo naujovių laboratorijose.

Iš daugybės siūlomų renginių mokinių ir mokytojų dėmesį patraukė renginys apie naujųjų technologijų pritaikymą kuriant "sumaniąsias" medžiagas, turinčias nepaprastų savybių. Paskaitoje "Sumaniosios medžiagos" profesorius Edmundas Kibirkštis ir doktorantas Valdas Miliūnas susirinkusiems mokiniams papasakojo apie šių medžiagų tipus, savybes, veikimo principus, charakteristikas, pateikė jų naudojimo pavyzdžius. Mokiniai taip pat galėjo apžiūrėti parodą, kurioje dėstytojai ir studentai demonstravo mokslo pasiekimus. Visus ypač sudomino gaminiai iš "sumaniųjų" medžiagų - neperduriamos pirštinės, supertvirti batai, kūno šilumą sulaikantis kostiumas. Ir mažieji, ir didesnieji smalsiai stebėjo ultragarso šokdinamas dulkeles, džiaugėsi patys su specialiu presu atsispaudę fakulteto logotipą.

Apsilankymas mokslo festivalyje patiko visiems. Vienuoliktokams buvo įdomu iš dėstytojų išgirsti apie studijų programas, mokslinius tyrimus ir praktinį mokslinių atradimų pritaikymą, pasikalbėti su studentais, pasėdėti auditorijoje ir paklausyti doktoranto paskaitos, pabendrauti su profesoriais. Šeštaklasiai dar tik formuoja savo pasaulėžiūrą, ieško jiems įdomios ateities profesijos, todėl džiaugėsi gautomis dovanomis ir suvenyrais. O mokytojos? Pasiteiraukite jų pačių...

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.