Ugdymo karjerai patirties sklaida

Ugdymo karjerai srityje dažnai iškyla daug klausimų ir neaiškumų. Nors karjeros koordinatoriai darbuojasi daugelyje mokyklų, bet iki šiol vieni kitų beveik nepažįsta. Karjeros konsultantė Justina Gervytė sukvietė jai priskirtų Kauno miesto mokyklų karjeros koordinatorius į pirmąjį susitikimą. Penktadienį, sausio 4 dieną, susirinko koordinatoriai iš Petrašiūnų, Vaišvydavos pagrindinių mokyklų, "Versmės" vidurinės ir "Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos, Buitinių paslaugų ir verslo, Ryšininkų mokyklų.

Susitikimo metu aptarėme projekto reikalavimus, naujienas, 6 mėnesių veiklos planus, individualius karjeros planus ir pasidalinome sėkmingo darbo karjeros ugdymo srityje patirtimi. Pirmosios ugdymo karjerai paslaugas ir šios programos įgyvendinimo kelią pristatė Kauno "Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos karjeros koordinatorės Jolanta Leonavičienė, Onutė Kazakevičienė ir Rūta Bylienė.

Pranešimas "Ugdymas karjerai Kauno "Vyturio" katalikiškoje vidurinėje mokykloje" (2013-01-04)

Karjeros koordinatorė Jolanta Leonavičienė