Projektai Ugdymo karjerai centre

Kur stosi? Kuo nori būti? Kaip įsivaizduoji savo ateitį? Dažnam vyresniųjų klasių moksleiviui skauda galvą  nuo nuolatinių kalbų apie būsimą karjerą. Laimi tie, kurie žvelgia toliau, stebi pasaulines tendencijas ir girdi, ką sako ekspertai bei darbdaviai.

Mokyklos "Ugdymo karjerai centras" kviečia įvairių klasių mokinius dalyvauti ugdymo karjerai projektuose.

• Vyresniųjų klasių mokiniams skirtas projektas "Studijų mugė". Projekto tikslas - supažindinti mokinius su studijų galimybėmis įvairiose Lietuvos ir užsienio aukštosiose mokyklose, kolegijose ir ir profesinio mokymo įstaigose. Projekto metu mokiniai susitiks su mokymo įstaigų atstovais, dalyvaus atvirų dienose, susipažins su studentų gyvenimu, daugiau sužinos apie studijų galimybes.
  • Projektas "Ateities profesija" skirtas 5-8 ir 9-12 klasių mokiniams. Jo tikslas - organizuoti susitikimus su įvairių profesijų atstovais, supažinti su darbo ypatumais, sudaryti galimybę išmėginti save praktinėje veikloje ir padėti pasirinkti tinkamiausią profesiją. Profesijų atstovai atvyks į mokyklą arba mokiniams bus organizuojamos išvykos į darbo vietas. Mokiniai iš pirmų lūpų išgirs pasakojimus apie įvairių profesijų žmonių darbą, keliamus reikalavimus darbuotojams, taip pat galės patys pamatyti darbo aplinkas, kokios yra darbo priemonės ir darbo rezultatai, o kai kada net pabandyti tą darbą atlikti praktiškai.
  • Jauniausiems mokinukams skirtas projektas "Ką dirba žmonės?". Jo tikslas - supažindinti pradinukus su jų tėvelių profesijomis ir darbo pasaulio įvairove.

Renginius organizuoja mokyklos ugdymo karjerai koordinatorės  Rūta Bylienė, Jolanta Leonavičienė ir Onutė Kazakevičienė, klasių auklėtojos ir mokytojai.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)