Lietuvos energijos gamyba

Informacija

hes

Autorė - klasės auklėtoja Lina Dovydienė

„Lietuvos energijos gamyba“  vykdo šviečiamąją programą ir kviečia aplankyti Kauno hidroelektrinę, susipažinti su jos istorija, veikla, technologija ir pagrindiniais įrenginiais.
8f klasės mokiniai dalyvavo projekto "Kam to reikia“ organizuotoje ekskursijoje Kauno hidroelektrinėje. Mokiniai stebėjo prietaisų gausybę, kurie užtikrina mūsų šviesų gyvenimą. Buvo įdomu sužinoti, jog salė, kurioje mus priėmė, tai tarsi 6 aukštas, nes po mumis dar 5 aukštai, o už sienos, iki pat lubų, tyvuliuoja Kauno marių vanduo. Siekdama tinkamai ir efektyviai vykdyti pavestas funkcijas, bendrovė didelę reikšmę skiria techninei ir mokslinei pažangai, specialistų ugdymui, savo veikloje intensyviai diegia mokslo ir technikos naujoves. Aštuntokai susipažino su hidroelektrinės darbu, klausė, kur reikia mokytis, kad suprastum kaip valdoma elektrinė. Gal po kelerių  metų kažkuris ekskursijos dalyvis  čia kasryt skubės  į savo darbo vietą?

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.