Projektas "Aspirinas"

Autorė - ugdymo karjerai koordinatorė Onutė Kazakevičienė

Spalio 24 d. 8 f  klasės mokiniai dalyvavo vieno iš  mokyklos socialinių partnerių,  Kauno technologijos universiteto (KTU),  inicijuotame projekte „Aspirinas“. Šio projekto esmė – nemokamai dalinamos „informacinės piliulės“ moksleiviams ir jų tėvams, kuriems galva plyšta nuo klausimo – kaip produktyviai mokytis ir su malonumu pasiekti teigiamų rezultatų.

Psichologo Tomo Lagūnavičiaus, seminare „Kaip mokytis ir jausti malonumą“ mokiniai sužinojo kaip mokantis išnaudoti minimaliai energijos ir pasiekiant maksimalų malonumą, džiaugtis sukauptomis žiniomis.

Atsiliepimai apie renginį:

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)