Europos pamoka su Laima Andrikiene

Informacija

andrikiene

Vasario 28 dieną Europos parlamento narė dr. Laima Andrikienė vyresniųjų klasių mokiniams  vedė Europos pamoką apie euro įvedimą. Mokiniai  sužinojo apie Europos Sąjungos aktualijas, procesus bei institucijų veiklą, vieningos valiutos teikiamus privalumus šalies ekonomikai.

Mokiniai domėjosi situacija Ukrainoje, tad europarlamentarė  papasakojo ir apie savo vizitą į neramumų apimtą Kijevą, susitikimus su opozicijos lyderiais ir situacijos Ukrainoje galimus  raidos scenarijus.

Atsidėkodami už įdomią pilietinę pamoką mokiniai įteikė ne tik gaivių pavasario gėlių puokštę, bet ir „vyturiukų“ rankomis padarytą angeliuką. Džiaugdamasi susitikimu L. Andrikienė pasirašė mokyklos Svečių knygoje, padovanojo keletą knygų "Šv. Jokūbo kelio šviesa“ (elektroninė knygos versija   http://www.laimaandrikiene.lt/index.php?id=126) .
                                     
Karjeros koordinatorė O.Kazakevičienė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.