Pamokas vedė KTU dėstytojai

matem

Kovo 12 dieną mokykloje viešėjo socialiniai partneriai iš Kauno technologijos universiteto. Mokyklos bendradarbiavimas su šiuo universitetu prasidėjo 2007 metais, kai buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. KTU atstovai yra dažni svečiai mokykloje, padedantys paįvairinti  ugdymo procesą, teikiantys  kvalifikuotą informaciją konsultuojant mokinius ugdymo karjerai klausimais.  Mokiniams sudaroma galimybė dalyvauti universitete organizuojamuose mokslo festivaliuose, konkursuose, jie gali atlikti eksperimentus KTU mokslinėse laboratorijose.

Šįkart  KTU Matematinio modeliavimo katedros lektoriai buvo pakviesti dalyvauti mokyklos Tiksliųjų mokslų savaitės renginiuose.  KTU lektorė  dr. Violeta Kravčenkienė  11-12 klasių mokiniams vedė pamoką  „Kaip pažadinti mokinį matematikos pamokos metu?“, o lektorius Mantas Landauskas mėgino atrasti gudriausią 6-9 klasių mokinį, vesdamas pamoką  „Matematiniai galvosūkiai ir paradoksai“. Mokiniams labai patiko netradicinės matematikos  pamokos. Sužinota  daug įdomių dalykų apie matematiką. Gal tai paskatins mokinių domėjimąsi matematikos mokslais, lems jų profesijos pasirinkimą?

Karjeros koordinatorė O. Kazakevičienė