Vaikų finansinio švietimo savaitė: „Pažink eurą"

Kovo 14 dieną 2a klasės mokiniai (mokytoja J. Šturmienė) dalyvavo vaikų finansinio švietimo savaitėje „Pažink eurą“ ir lankėsi  Vilniuje įsikūrusiame Lietuvos banko Pinigų muziejuje. Edukacinės  pamokėlės  „Pažink ir išmok skaičiuoti eurus" metu mokiniai susipažino su būsima Lietuvos valiuta - euru. Jie sužinojo ne tik kodėl euras reikalingas Lietuvai, bet ir kaip atrodys lietuviško euro monetos ir banknotai,  mokėsi juos atpažinti.

Filmuotas reportažas Pinigų muziejuje >>

Ugdymo karjerai koordinatorė O. Kazakevičienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)