Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

"Kam to reikia" apdovanojimai

Informacija

Mūsų gimnazija aktyviai bendradarbiauja su profesinės savanorystės organizacija "Kam to reikia?!". Gegužės 26 d. „Kam to reikia?!“ pakvietė mokinius, mokytojus ir praktikus pasidžiaugti jų 5 metų veiklos rezultatais ir kartu apdovanoti aktyviausius projekto dalyvius. Į jubiliejinį renginį, kuris vyko VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre, atvyko aktyviausi iniciatyvos dalyviai iš įvairių Lietuvos vietų. Susirinkusius šventės svečius pasveikino socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė, švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė, ūkio viceministras M. Skarupskas ir Swedbank Lietuvoje vadovė D. Grigienė. 

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, sveikindama iniciatyvos sumanytojus, jos savanorius praktikus ir dalyvius mokinius ir mokytojus, pažymėjo iniciatyvos indėlį į Lietuvos švietimą. „Penkeri metai socialinei iniciatyvai – svari patirtis. Juo labiau, kad savanorystė Lietuvoje dar nėra įsišaknijusi. Todėl džiaugiuosi, kad šiame projekte dėl vieno bendro tikslo – jaunosios kartos, kuri kurs ateities Lietuvą, – geranoriškai bendradarbiauja mokytojai, verslininkai, įvairių profesijų žmonės. Jūsų geranoriškumas, nesavanaudiškas noras dalytis ir bendradarbiauti mūsų Lietuvą neabejotinai daro jaukesne ir gražesne šalimi“, - sakė švietimo ir mokslo ministrė. Ministrė A. Pabendinskienė pažymėjo, kad „profesijos pasirinkimas yra vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduria jaunas žmogus rinkdamasis gyvenimo kelią po mokyklos baigimo. Todėl įvairių sričių specialistų dalyvavimas profesinėje savanorystėje, dalinimasis profesine patirtimi su jaunąja karta yra nepaprastai prasminga veikla.“

Kauno „Vyturio“ gimnazija profesinės savanorystės veikloje "Kam to reikia?!" aktyviai dalyvauja nuo pat iniciatyvos pradžios 2011 m. Per penkerius metus gimnazijoje suorganizuotos 154 projekto veiklos, kuriose dalyvavo virš 4000 mokinių. Onutė Kazakevičienė savanoriaudama projekte praleido 142 valandas ir suorganizavo 132 veiklas. Paskelbus nominacijas jai ir atiteko aktyviausios „Kam to reikia?!“ mokytojos vardas, o daugiausiai mokinių į „Kam to reikia?!" veiklą per penkerius iniciatyvos gyvavimo metus įtraukusia mokykla tapo Kauno „Vyturio“ gimnazija. Priminsime, kad 2014 metais “Vyturio” gimnazijai buvo suteikta nominacija „Daugiausiai praktikų į „Kam to reikia“ pamokas priėmusi mokykla”, o projekto koordinatorei Onutei Kazakevičienei – aktyviausios projekto mokytojos nominacija.

Per penkerius metus iniciatyvos "Kam to eikia?!" projektuose dalyvavo 928 mokyklos, daugiau kaip 2 tūkst. mokytojų, tad pasiektas laimėjimas ypač džiugina visą gimnazijos bendruomenę. Dėkojame projekto "Kam to reikia?!" organizatoriams už prasmingą profesinio švietimo iniciatyvą, savanoriams praktikams - už pasidalintas žinias.

Daugiau informacijos apie "Kam to reikia?!" veiklas rasite Facebook paskyroje "Apie profesiją ne iš vadovėlio".

IT mokytoja J.Leonavičienė,
bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė

(Daugiau šventės akimirkų pamatysite paspaudę pirmąją nuotrauką.) 

1 karjera

3 karjera

4 karjera

2 karjera

 

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.