Profesinio informavimo taškas

Profesinio informavimo taško (PIT) paskirtis - padėti mokiniams apsispręsti, ką jie norėtų veikti baigę mokyklą, kokia profesija jiems būtų tinkamiausia, kaip rasti norimą darbą, siekti karjeros,  skatinti mokinių nuolatinį žinių siekimą, profesinės karjeros planavimą, ugdyti mokinių, jų tėvų, mokytojų socialinį aktyvumą, mokinių atsakomybę už savo profesinės karjeros planavimą.

Profesinio informavimo taškas (PIT) yra mokyklos I-ajame aukšte, informaciniame centre.

Mokinius profesiniais klausimais konsultuoja:

• profesijos patarėja Onutė Kazakevičienė,
  • psichologė Inga Dijokienė,
  • socialinė pedagogė Gražina Jalinskienė.

PIT  mokiniams gali padėti:

• rasti informaciją apie atskiras profesijas, mokymosi įstaigas, profesijų paklausą, stojimo sąlygas, sužinoti apie naudingus informacijos šaltinius internete,
  • gauti psichologo individualias konsultacijas profesijos pasirinkimo klausimais, atlikti psichologinius testus, kurie padės geriau įvertinti savo polinkius, gebėjimus, asmenines savybes ir tinkamumą vienai ar kitai profesijai.

Susipažinkite su profesinio informavimo sistema mokykloje.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)