Koncertas „Laukiame Kalėdų“

Gruodžio 16 dieną gimnazijos aktų salėje laukti Kalėdų ir gražiausias metų šventes pasitikti pakvietė 5b klasės mokiniai ir Muzikos skyriaus fortepijono grupės pianistai. Šventėje skambėjo mokytojų A. Didžiulytės, V. Karužaitės, A. Banaitienės, S. Maldonienės, D. Sūnelaitienės mokinių atliekama muzika. Kalėdinės muzikos fone mokytojos R. Lazaravičienės 5 B klasės auklėtiniai supažindino visus su Advento laikotarpiu, papasakojo apie Kalėdų prasmę bei priminė mums šios šventės papročius. Renginio vedėja mokytoja S. Maldonienė padėjo sukurti ypatingai šventinę nuotaiką.

Šventės pabaigoje visi vaikai turėjo paruošę vokelius su nuoširdžiais linkėjimais, kuriuos įteikė savo šeimos nariams. Po koncerto visi džiaugėsi dovanėlėmis-siurprizais, dalinosi įspūdžiais ir sveikino vieni kitus su artėjančiomis šventėmis.

Mokytoja A. Banaitienė

Laukiame Kalėdų 2016