Merginos antros Lietuvoje!

Vasario 3 - 4 dienomis Drukininkų sporto centre vyko Lietuvos mokyklų sporto žaidynių merginų salės futbolo finalinės varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų merginos. Pirmą dieną jos vienodu rezultatu 6:1 nugalėjo Telšių Motiejaus Valančiaus gimnaziją ir Jonavos Neries pagrindinę mokyklą. Smagiai papramogavusios vandens parke (organizatorių dovana), antrą dieną jos stojo į kovą dėl pirmos vietos su Vilniaus Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija. Merginos atidavė visas jėgas, bet likus žaisti 2 minutes sėkmė nusišypsojo varžovėms, kurios įmušė vienintelį, bet pergalingą įvartį. Po varžybų komandos persikėlė prie SNOW arenos, kur vyko LTeam olimpinis žiemos festivalis. Ten merginos ir buvo apdovanotos. Joms medalius, asmenines dovanėles ir taurę įteikė pati LTOK prezidentė, olimpinė čempionė D Gudzinevičiūtė.

Sveikiname gimnazijos merginų futbolo komandą - K. Areškevičiūtę (8a), E. Jakaitę (8a), M. Visockytę (8e), J. Vrubliauskaitę (8e), I. Pankratovaitę (7c), U. Jankauskaitę (7c), L. Vaidelytę (7c), D. Reinikovaitę (7d), K. Bikulčytę (6a), I. Žulytę (6c), I. Kožiamekinaitę (6d).

Kūno kultūros mokytojas A. Jakas

futbolas 2017

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)