Pasveikinkim vieni kitus

Palaikydami Lietuvos Respublikos Prezidentės iniciatyvą „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“, Kauno „Vyturio“ gimnazijos bendruomenė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną pradėjo švęsti jau vasario 14-ąją. Gražią iniciatyvą „Pasveikinkim vieni kitus“ paminėti iškilią valstybei datą pasiūlė istorijos mokytoja Daiva Jakučionienė: 5-8 klasių mokinių, jų klasės vadovų, istorijos mokytojų Lauro Bartninko ir Violetos Beišienės pastangomis gimnaziją juosianti tvora „pražydo“ trispalviais balionais, kurie skatino nusišypsoti praeivį, o mokyklos bendruomenę pamąstyti apie tai, ką kiekvienam mūsų reiškia Lietuva. Taip pat tai buvo puiki pamoka, skatinanti istorinį sąmoningumą ir pilietinę brandą.

Istorijos mokytoja D. Jakučionienė, etikos mokytoja R. Bylienė

pasveikinkim1